Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
Dab Bods - Blue Magoo Resin Infused Milled Flower - 2g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
42.22%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
42.22%

Dab Bods - Blue Magoo Resin Infused Milled Flower - 2g

Dab Bods
$35.42 /2g
$17.71 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Permanent Marker
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Permanent Marker

Northern Canna
from $9.81 / g
Pistol and Paris - LSO Collection: Blueberry Vendetta
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.43%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.43%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Pistol and Paris - LSO Collection: Blueberry Vendetta

Pistol and Paris
$84.85 /7g
$12.12 /g
Excl. Tax
Pistol and Paris - Pink Goo (Granddaddy Purple x Grape Ape x Northern Lights #5)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.27%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.27%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Pistol and Paris - Pink Goo (Granddaddy Purple x Grape Ape x Northern Lights #5)

Pistol and Paris
$136.83 /14g
$9.77 /g
Excl. Tax
FLHIGH - Johnny Cage (Tropical Punch - Guava x Primal Punch) - 7g Terps 3.6%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.08%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
33.08%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

FLHIGH - Johnny Cage (Tropical Punch - Guava x Primal Punch) - 7g Terps 3.6%

FLHIGH
$68.33 /7g
$9.76 /g
Excl. Tax
Sixty Seven Sins - Diablo 67 (Gas Face x Gary Satan) - 7g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%

Sixty Seven Sins - Diablo 67 (Gas Face x Gary Satan) - 7g

Sixty Seven Sins
$69.17 /7g
$9.88 /g
Excl. Tax
Pistol and Paris - Hawaiian Fanta
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%

Pistol and Paris - Hawaiian Fanta

Pistol and Paris
$136.83 /14g
$9.77 /g
Excl. Tax
FLHIGH - Lex Luthor (Doomsday (Double Motorboat x Grape Sunshine)) - 7g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32%

FLHIGH - Lex Luthor (Doomsday (Double Motorboat x Grape Sunshine)) - 7g

FLHIGH
$68.33 /7g
$9.76 /g
Excl. Tax
The Corner Boys Cannabis Co. - The Goods (Animal Mints (Animal Cookies x Kush Mints)) - 3.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.5%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.5%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

The Corner Boys Cannabis Co. - The Goods (Animal Mints (Animal Cookies x Kush Mints)) - 3.5g

The Corner Boys Cannabis Co.
$25.16 /3.5g
$7.19 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Pineapple Bang ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Pineapple Bang ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)

Northern Canna
$137.35 /14g
$9.81 /g
Excl. Tax
Northern Canna - The Collective Half Q (Pineapple Bang (Pineapple Fruz x Wild Cherry)) 3.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - The Collective Half Q (Pineapple Bang (Pineapple Fruz x Wild Cherry)) 3.5g

Northern Canna
$43.05 /3.5g
$12.30 /g
Excl. Tax
Tenzo - Big SmallZ (Britscotti (Gelato #25 x GSC x Sourth Florida OG) - 14g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.39%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.39%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Tenzo - Big SmallZ (Britscotti (Gelato #25 x GSC x Sourth Florida OG) - 14g

Tenzo
$97.58 /14g
$6.97 /g
Excl. Tax
HighXotic - Royal Dive #7: Scarface OG
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.21%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.21%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

HighXotic - Royal Dive #7: Scarface OG

HighXotic
$51.67 /3.5g
$14.76 /g
Excl. Tax
BC OZ - Bazooka (Bubble Gum Biscotti and Grape Gasoline)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.15%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.15%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

BC OZ - Bazooka (Bubble Gum Biscotti and Grape Gasoline)

BC OZ
$179.67 /28g
$6.42 /g
Excl. Tax
FOUR54 - Cherry Bang ( Cherry Cosmo x Red Runtz) - 3.5g Terps 4.96%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0.1-0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0.1-0%

FOUR54 - Cherry Bang ( Cherry Cosmo x Red Runtz) - 3.5g Terps 4.96%

FOUR54
$41.33 /3.5g
$11.81 /g
Excl. Tax
Valhalla Flwr - Cosmic Cherry (Wedding Cake x Wedding Crasher)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Valhalla Flwr - Cosmic Cherry (Wedding Cake x Wedding Crasher)

Valhalla Flwr
$37.00 /3.5g
$10.57 /g
Excl. Tax
Dom Jackson - Mary-go-round (Green Congo 2.0 - Green Congo x Mac 1)- 3.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Dom Jackson - Mary-go-round (Green Congo 2.0 - Green Congo x Mac 1)- 3.5g

$35.00 /3.5g
$10.00 /g
Excl. Tax
Selected. - The Daily Smalls (Animal Mints)- 28g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.96%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.96%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Selected. - The Daily Smalls (Animal Mints)- 28g

Selected.
$153.75 /28g
$5.49 /g
Excl. Tax
Sixty Seven Sins - Daft Phunk (Rockstar Tuna Kush x Gary Satan)- 7g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.92%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.92%

Sixty Seven Sins - Daft Phunk (Rockstar Tuna Kush x Gary Satan)- 7g

Sixty Seven Sins
$69.17 /7g
$9.88 /g
Excl. Tax
BC Smalls Tutti Frutti Crunchy Puff (Tutti Fruiti x Crunch Berry Cream Puff) 3.5g 4.76% Terps
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.18%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.18%

BC Smalls Tutti Frutti Crunchy Puff (Tutti Fruiti x Crunch Berry Cream Puff) 3.5g 4.76% Terps

$26.45 /3.5g
$7.56 /g
Excl. Tax
Northern Canna - The Collective Oz (High Society - Biscotti x Jet Fuel Gelato) - 28g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.84%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.17%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.84%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.17%

Northern Canna - The Collective Oz (High Society - Biscotti x Jet Fuel Gelato) - 28g

Northern Canna
$229.60 /28g
$8.20 /g
Excl. Tax
Bleuh - Blanh Indica (Blueberry Pancakes- Slurricane x Wedding Cake)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Bleuh - Blanh Indica (Blueberry Pancakes- Slurricane x Wedding Cake)

Bleuh
$76.78 /14g
$5.48 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Frost Monster  (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) - 14g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%

Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) - 14g

Northern Canna
$137.35 /14g
$9.81 /g
Excl. Tax
Carmel - Animal Face
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.55%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.55%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Carmel - Animal Face

Carmel
from $11.50 / g