Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
SLAPS - Exotic Rosin Stick AIO Disposable (Sour Sandia -  Watermelon Kush x Sour Dubb)  - 0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
81.03%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
81.03%

SLAPS - Exotic Rosin Stick AIO Disposable (Sour Sandia - Watermelon Kush x Sour Dubb) - 0.5g

SLAPS
$45.30 /0.5g
$90.60 /g
Excl. Tax
Nectur Solventless - Rotating Cold Cured Live Hash Rosin Disposable Vape
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
78.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
78.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Nectur Solventless - Rotating Cold Cured Live Hash Rosin Disposable Vape

Nectur Solventless
$47.93 /0.5g
$95.86 /g
Excl. Tax
1Above - Juice Bar Rosin Aio Disposable (Truffle Cake - Gorilla Butter F2 "White Truffle Cut" x Pancakes x JP) - 0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

1Above - Juice Bar Rosin Aio Disposable (Truffle Cake - Gorilla Butter F2 "White Truffle Cut" x Pancakes x JP) - 0.5g

1Above
$46.88 /0.5g
$93.76 /g
Excl. Tax
The Goo! - GOO-CART! Live Rosin Vape 510 Thread Cartridge
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
75.64%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
75.64%

The Goo! - GOO-CART! Live Rosin Vape 510 Thread Cartridge

The Goo!
$35.00 /0.5g
$70.00 /g
Excl. Tax
PERSY - Strain Specific Glitter Bomb (Grape Gas x OGKB Blueberry Headband) Full Spectrum Live Rosin AIO - 0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
73.17%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
73.17%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

PERSY - Strain Specific Glitter Bomb (Grape Gas x OGKB Blueberry Headband) Full Spectrum Live Rosin AIO - 0.5g

PERSY
$44.27 /0.5g
$88.54 /g
Excl. Tax
Sauce Rosin Labs - Solventless Live Rosin Cart (Black Maple) - 19.75 % TERPS 0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
69.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
69.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Sauce Rosin Labs - Solventless Live Rosin Cart (Black Maple) - 19.75 % TERPS 0.5g

Sauce Rosin Labs
$47.60 /0.5g
$95.20 /g
Excl. Tax