Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
Northern Canna - Permanent Marker (Biscotti x Jealousy x Sherb BX) Live Resin AIO - Disposable 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Permanent Marker (Biscotti x Jealousy x Sherb BX) Live Resin AIO - Disposable 1g

Northern Canna
$50.88 /1g
Excl. Tax
Northern Canna - Pineapple Bang Cured Resin and Diamonds Infused Pre-Roll - 1x1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
39.98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.8%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
39.98%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.8%

Northern Canna - Pineapple Bang Cured Resin and Diamonds Infused Pre-Roll - 1x1g

Northern Canna
$21.50 /1g
Excl. Tax
Northern Canna - Permanent Marker
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Permanent Marker

Northern Canna
from $9.81 / g
Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.48%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.48%

Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Atomic Marker Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Atomic Marker Pre-Roll

Northern Canna
$21.50 /1.5g
$14.33 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Pineapple Bang ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Pineapple Bang ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)

Northern Canna
$137.35 /14g
$9.81 /g
Excl. Tax
Northern Canna - The Collective Half Q (Pineapple Bang (Pineapple Fruz x Wild Cherry)) 3.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - The Collective Half Q (Pineapple Bang (Pineapple Fruz x Wild Cherry)) 3.5g

Northern Canna
$43.05 /3.5g
$12.30 /g
Excl. Tax
Northern Canna - The Collective Oz (High Society - Biscotti x Jet Fuel Gelato) - 28g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.84%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.17%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.84%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2.17%

Northern Canna - The Collective Oz (High Society - Biscotti x Jet Fuel Gelato) - 28g

Northern Canna
$229.60 /28g
$8.20 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Frost Monster  (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) - 14g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.57%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%

Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) - 14g

Northern Canna
$137.35 /14g
$9.81 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%

Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Pineapple Bang ( ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Pineapple Bang ( ( Pineapple Fruz x Wild Cherry)Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax
Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) - 14g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
29.65%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
29.65%

Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) - 14g

Northern Canna
$137.35 /14g
$9.81 /g
Excl. Tax
Northern Canna - The Collective Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
28.92-34.76%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
28.92-34.76%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - The Collective Pre-Roll

Northern Canna
from $11.29 / g
Northern Canna - Permanent Marker Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
27-33%

Northern Canna - Permanent Marker Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax