Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0
Selected Category: Pre-Rolls

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
HEADSTONE CANNABIS - LAMB OF GOD (Super Lemon Haze x Lambs Bread) Pre-Roll - 3x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.59%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.59%

HEADSTONE CANNABIS - LAMB OF GOD (Super Lemon Haze x Lambs Bread) Pre-Roll - 3x0.5g

HEADSTONE CANNABIS
$18.53 /1.5g
$12.35 /g
Excl. Tax
Blunt - Chocolate Kush Pre-Roll (Chocolato and OG Kush) - 1x1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
34.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Blunt - Chocolate Kush Pre-Roll (Chocolato and OG Kush) - 1x1g

Blunt
$12.58 /1g
Excl. Tax
FLHIGH - Johnny Cage Aces (Tropical Punch - Guava x Primal Punch) Pre-Roll - 7x0.5g Terps 3.6%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

FLHIGH - Johnny Cage Aces (Tropical Punch - Guava x Primal Punch) Pre-Roll - 7x0.5g Terps 3.6%

FLHIGH
$39.88 /3.5g
$11.39 /g
Excl. Tax
Pistol and Paris - Hawaiian Fanta Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.77%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.77%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Pistol and Paris - Hawaiian Fanta Pre-Roll

Pistol and Paris
from $11.66 / g
BLK MKT - Yuck Mouth (GMO Cookies x Do-Si-Dos) Pre-Roll - 1x1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.56%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.56%

BLK MKT - Yuck Mouth (GMO Cookies x Do-Si-Dos) Pre-Roll - 1x1g

BLK MKT
$14.30 /1g
Excl. Tax
Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.48%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.48%

Northern Canna - East Coast Animal (East Coast Sour Diesel x (Animal Face x Kush Mints)) Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax
Valhalla Flwr - Cosmic Cherry (Wedding Cake x Wedding Crasher) Pre-Roll - 5x0.5g Terps 4.2%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.4%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.4%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Valhalla Flwr - Cosmic Cherry (Wedding Cake x Wedding Crasher) Pre-Roll - 5x0.5g Terps 4.2%

Valhalla Flwr
$26.45 /2.5g
$10.58 /g
Excl. Tax
Sixty Seven Sins - Gas Face Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.4%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.4%

Sixty Seven Sins - Gas Face Pre-Roll

Sixty Seven Sins
$19.15 /1.5g
$12.77 /g
Excl. Tax
Wildlife Cannabis - Foxy Haze Face Pre-Roll - 10x0.3g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Wildlife Cannabis - Foxy Haze Face Pre-Roll - 10x0.3g

Wildlife Cannabis
$32.68 /3g
$10.89 /g
Excl. Tax
FLHIGH - Lex Luthor Aces (Doomsday (Double Motorboat x Grape Sunshine)) Pre-Roll - 7x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
32%

FLHIGH - Lex Luthor Aces (Doomsday (Double Motorboat x Grape Sunshine)) Pre-Roll - 7x0.5g

FLHIGH
$39.88 /3.5g
$11.39 /g
Excl. Tax
After Hours - Premium Indica Pre-Roll - 10x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.75%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.75%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1-0%

After Hours - Premium Indica Pre-Roll - 10x0.5g

After Hours
$33.93 /5g
$6.79 /g
Excl. Tax
Carmel Cannabis - Animal Face (Face Off OG x Animal Mints) Pre-Roll - 3x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.74%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.74%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Carmel Cannabis - Animal Face (Face Off OG x Animal Mints) Pre-Roll - 3x0.5g

Carmel Cannabis
$23.65 /1.5g
$15.77 /g
Excl. Tax
Sixty Seven Sins - Canadian Chill (Hellcap Og- Gary Satan x Cap Junky)  Pre-roll - 10x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.72%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.12%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.72%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.12%

Sixty Seven Sins - Canadian Chill (Hellcap Og- Gary Satan x Cap Junky) Pre-roll - 10x0.5g

Sixty Seven Sins
$58.05 /5g
$11.61 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Atomic Marker Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Northern Canna - Atomic Marker Pre-Roll

Northern Canna
$21.50 /1.5g
$14.33 /g
Excl. Tax
Victoria Cannabis Company - G-Wagon Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.15%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.15%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Victoria Cannabis Company - G-Wagon Pre-Roll

Victoria Cannabis Company
$58.05 /5g
$11.61 /g
Excl. Tax
Seaweed Craft Cannabis - Animal Junky Premium Craft Pre-Roll
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.04%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31.04%

Seaweed Craft Cannabis - Animal Junky Premium Craft Pre-Roll

Seaweed Craft Cannabis
$25.80 /2.5g
$10.32 /g
Excl. Tax
Dom Jackson - (Banjo Boost X Tangelo) Pre-roll - 3x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
31%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Dom Jackson - (Banjo Boost X Tangelo) Pre-roll - 3x0.5g

Dom Jackson
$20.33 /1.5g
$13.55 /g
Excl. Tax
HighXotic - Royal One - Vault Series (Zkittles x Strawberry Jerry)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

HighXotic - Royal One - Vault Series (Zkittles x Strawberry Jerry)

HighXotic
$14.62 /1g
Excl. Tax
Supernova Farms - B!tch Slap ((Fruity Pebbles OG x Grape Pie x Zktlz) Pre-Roll - 3x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.88%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.88%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Supernova Farms - B!tch Slap ((Fruity Pebbles OG x Grape Pie x Zktlz) Pre-Roll - 3x0.5g

Supernova Farms
$22.03 /1.5g
$14.69 /g
Excl. Tax
Choklit Park - Flawless Victory (ICC x Cherry Cheesecake) Pre-Roll - 3x0.5g 2.9% Terps
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.48%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.48%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Choklit Park - Flawless Victory (ICC x Cherry Cheesecake) Pre-Roll - 3x0.5g 2.9% Terps

Choklit Park
$15.47 /1.5g
$10.31 /g
Excl. Tax
HighXotic - Royal Assembly: The Summit Pre-Roll - 20x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.34-31.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.34-31.18%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

HighXotic - Royal Assembly: The Summit Pre-Roll - 20x0.5g

HighXotic
$109.65 /10g
$10.97 /g
Excl. Tax
Woody Nelson - 33 Splitter Craft Pre-Rolls (Gelato #33 X Atom Splitter) - 5x0.5g Terps 3.41%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.68%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1.68%

Woody Nelson - 33 Splitter Craft Pre-Rolls (Gelato #33 X Atom Splitter) - 5x0.5g Terps 3.41%

Woody Nelson
$31.72 /2.5g
$12.69 /g
Excl. Tax
Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) Pre-Roll - 5x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.33%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
2-0%

Northern Canna - Frost Monster (Platinum Punch Remix (PPR) x Ripped Off Rntz) Pre-Roll - 5x0.5g

Northern Canna
$32.25 /2.5g
$12.90 /g
Excl. Tax
Space Bros - Tropic Fuel (Tropicana Cookies F2) Pre-Roll - 3x0.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
30.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Space Bros - Tropic Fuel (Tropicana Cookies F2) Pre-Roll - 3x0.5g

Space Bros
$19.45 /1.5g
$12.97 /g
Excl. Tax