Shopping Cart

Subtotal: $0.00

Filters

0
Selected Category: Concentrates

Campaigns

Sub Category

Brand

Species

CBD: 0 % - 100 %

0%50%100%

THC: 0 % - 100 %

0%50%100%

Terpene

Moods

Weight

All

Filters

Sort:
Endgame - Astro Pink Diamonds
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
89.36%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
89.36%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Endgame - Astro Pink Diamonds

Endgame
$42.00 /1g
Excl. Tax
Organnicraft - Platinum Grapes Shatter
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
89.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
89.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Organnicraft - Platinum Grapes Shatter

Organnicraft
$43.35 /1g
Excl. Tax
FUME By Dom Jackson - Flatline Indica Shatter - 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
87%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
87%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

FUME By Dom Jackson - Flatline Indica Shatter - 1g

FUME By Dom Jackson
$33.27 /1g
Excl. Tax
FUME by Dom Jackson - Max Exhaust Haze Sativa - Shatter
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
85%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

FUME by Dom Jackson - Max Exhaust Haze Sativa - Shatter

FUME by Dom Jackson
$33.27 /1g
Excl. Tax
INVADER - ULTRA Live Rosin Isolate - 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
84.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0.38%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
84.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0.38%

INVADER - ULTRA Live Rosin Isolate - 1g

INVADER
$58.32 /1g
Excl. Tax
Pura Vida - Sativa Honey Oil Dispenser
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
82.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
82.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Pura Vida - Sativa Honey Oil Dispenser

Pura Vida
$41.02 /1g
Excl. Tax
Unlicensed Producer - Single Source Live Rosin (Tiger Cake-Wedding Cake x (GMO X TK Skunk) x The Menthol) -1g Terps 10.4%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
81.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
81.2%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Unlicensed Producer - Single Source Live Rosin (Tiger Cake-Wedding Cake x (GMO X TK Skunk) x The Menthol) -1g Terps 10.4%

Unlicensed Producer
$70.56 /1g
Excl. Tax
RAD - Grape Ape Honey Oil Dispenser
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1-0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
80.9%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
1-0%

RAD - Grape Ape Honey Oil Dispenser

RAD
$42.38 /1g
Excl. Tax
1Above - 73u Live Rosin (Phantom of Gelato ) - 1g 6.51% Terps
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
79%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
79%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

1Above - 73u Live Rosin (Phantom of Gelato ) - 1g 6.51% Terps

1Above
$64.52 /1g
Excl. Tax
Thrifty - Big Steal Live Rosin (Pink Kush) Concentrate - 1g Terps 3.2%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
78.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
78.6%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Thrifty - Big Steal Live Rosin (Pink Kush) Concentrate - 1g Terps 3.2%

Thrifty
$41.33 /1g
Excl. Tax
INVADER - Cold Cure Live Rosin (CNDY Fumez) - 1g terps 8.24%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
77.8%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

INVADER - Cold Cure Live Rosin (CNDY Fumez) - 1g terps 8.24%

INVADER
$69.61 /1g
Excl. Tax
HighXotic - Royal Press Live Rosin - 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
75.86%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
50-0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
75.86%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
50-0%

HighXotic - Royal Press Live Rosin - 1g

HighXotic
$66.67 /1g
Excl. Tax
RosinStar - Live hash rosin fruit melodies Pomelo Cake-(Wed Cake x Cookies) x (Sunset Sherb x Superboof) - 1g Terps 8.57%
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
68.72%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
68.72%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

RosinStar - Live hash rosin fruit melodies Pomelo Cake-(Wed Cake x Cookies) x (Sunset Sherb x Superboof) - 1g Terps 8.57%

RosinStar
$63.71 /1g
Excl. Tax
Port North -(Slurricane - Do- Si- Do x Purple Punch) - Hand Rolled Ice Water Hash - 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
63.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
63.49%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Port North -(Slurricane - Do- Si- Do x Purple Punch) - Hand Rolled Ice Water Hash - 1g

Port North
$31.25 /1g
Excl. Tax
Cheers Cannabis - Holy Haze Hash (Strawberry Grail) - 1.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
60%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
60%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Cheers Cannabis - Holy Haze Hash (Strawberry Grail) - 1.5g

Cheers Cannabis
$30.73 /1.5g
$20.49 /g
Excl. Tax
Purple Hills - Lemon Pepper Live Resin Badder - 1g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
59%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
59%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Purple Hills - Lemon Pepper Live Resin Badder - 1g

Purple Hills
$40.98 /1g
Excl. Tax
Pure Trichomes Inc. - Canada # 1 Hash
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
57.94%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
57.94%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Pure Trichomes Inc. - Canada # 1 Hash

Pure Trichomes Inc.
$41.67 /1.5g
$27.78 /g
Excl. Tax
INVADER - ORIGIN Cold Cured Live Bubble Hash (Iced Sangria) - 1.5g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
55.5%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
5.28%
Hybrid
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
55.5%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
5.28%

INVADER - ORIGIN Cold Cured Live Bubble Hash (Iced Sangria) - 1.5g

INVADER
$46.65 /1.5g
$31.10 /g
Excl. Tax
HighXotic - Royal Kabul Noir (Secret Fighter (Secret Weapon x StarFighter x Tahoe OG)) - 2g
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
54.3%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
54.3%

HighXotic - Royal Kabul Noir (Secret Fighter (Secret Weapon x StarFighter x Tahoe OG)) - 2g

HighXotic
$38.75 /2g
$19.38 /g
Excl. Tax
Spectre cannabis - Glitch Shatter-Hash
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
52.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
3.86%
Blend
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
52.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
3.86%

Spectre cannabis - Glitch Shatter-Hash

Spectre cannabis
$48.75 /1.5g
$32.50 /g
Excl. Tax
Tremblant Cannabis - Hash Strips
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
50%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
50%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Tremblant Cannabis - Hash Strips

Tremblant Cannabis
$38.02 /2g
$19.01 /g
Excl. Tax
Carmel - Animal Face Temple Ball
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
48.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
3.86%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
48.64%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
3.86%

Carmel - Animal Face Temple Ball

Carmel
$45.32 /2g
$22.66 /g
Excl. Tax
Carmel - Astronaut Status Temple Ball (Zero Gravity x Mai Tai #4)
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
48.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
5.94%
Indica
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
48.3%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
5.94%

Carmel - Astronaut Status Temple Ball (Zero Gravity x Mai Tai #4)

Carmel
$45.32 /2g
$22.66 /g
Excl. Tax
Bleuh - Quebec Old School Hash
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
47.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%
Sativa
THC Indicator Icon – Cannabis PotencyA visual THC indicator showing cannabis potency levels from very low to high using gradient arcs.THC
47.1%
Cannabis CBD LogoLogo depicting cannabis CBD levels with gradient arcs, suitable for online CBD shop branding.CBD
0%

Bleuh - Quebec Old School Hash

Bleuh
$38.02 /2g
$19.01 /g
Excl. Tax